DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kuom skiriasi vizitinės kortelės 4+0 nuo vizitinės kortelės 4+4?

4+0 - tai vienpusė vizitinė kortelė, o 4+4- tai spalvota iš dviejų pusių vizitinė kortelė.

Kokios gali būti vizitinės kortelės?

Gaminame vienpuses arba dvipuses vizitines korteles. Spausdindami vizitines korteles turite taip pasirinkti popierių: standartinis, geresnės kokybės arba dekoratyvinis.

Per kiek laiko pagaminate vizitines?

Vizitinės kortelės paprastai būna pagamintos per 3-5 dienas, nuo maketo suderinimo. Skubos tvarka pagal sutartą galimybę vizitines sumaketuoti ir pagaminti galime tą pačią dieną

Per kiek laiko yra gaminamos skubos tvarkos vizitinės kortelės?

Darbo dienomis vizitinės kortelės bus pagamintos tą pačią arba kitą darbo dieną. Savaitgalį vizitinės kortelės ne gaminamos, todėl kviečiame pasirūpinti vizitinėmis kortelėmis iš anksto!

Kaip sukurti/užsakyti maketą?

Vizitinės kortelės dizainas ir maketas yra gaminamas pagal individualų užsakymą. Atkreipsime dėmesį į visus Jūsų pageidavimus tam, kad padarysime Jūsų svajonės vizitinę kortelę. Turite paruoštą vizitinės kortelės maketą? Tuomet pasitikrinkite, ar jis atitinka pagal reikalavimus

Kaip galiu atsiimti savo užsakymą?

Kai pranešime, kad Jūsų užsakymas jau yra paruoštas. Atsiimti galėsite mūsų ofise, kuris randasi Budiniškių g. 6, Vilniuje, arba galėsime išsiųsti Jūsų užsakymą į Jums patogiausią paštomatą arba adresu.