vizitinių kortelių maketavimas

Vizitinių kortelių maketavimas

Vizitinių kortelių maketavimas prasideda nuo užsakovo poreikių nustatymo ir pageidavimų. Pateikite mums reikalavimus ir duomenis, logotipą ir kitą reikalingą informaciją, kurią reikia nurodyti vizitinių kortelių makete. Galite atsiųsti mums savo norimus dizaino pavyzdžius, dabartinę vizitinę kortelę (jeigu turite). Skenuotos vizitinės, .JPG failai gamybai netinka. Kokie failai tinka spaudai sužinokite čia.
Sužinokite mūsų kainas čia.

vizitiniu korteliu maketavimas

Vizitinių kortelių maketavimas pagal pavyzdį

Pametėte gamybinį failą-maketą? Pagal pateiktą pavyzdį galėsime atkurti dizainą, parinkti jau naudojamą šriftą, parengti gamybinį failą.
Atkreipkite dėmesį, kad dažnai internete rasti vizitinių kortelių pavyzdžiai ir jų dizainas, toks kaip JAV vizitinės kortelės, sudėtingiau pritaikomas Lietuvos rinkai.
Sužinokite mūsų kainas čia.

rekvizitu keitimas vizitineje korteleje

Rekvizitų, duomenų keitimas vizitinėje

Kontaktų, pareigų keitimas vizitinėje kortelėje. Jeigu jau turite maketą, tačiau jame reikia pakeisti informaciją (pvz. reikalingos vizitinės naujam darbuotojui), atsiųskite mums duomenis ir tinkamą vizitinės failą.
Kokie failai tinka spaudai sužinokite čia.

Sužinokite mūsų kainas čia.

Vizitinių kortelių maketavimas

Vizitinė kortelė tai šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas, tai pirmas kontaktas su Jūsų klientais, kuris padaro įspūdį apie Jūsų įmonę ar reklamuojamą produktą, tad jos dizainas turi išsiskirti iš minios ir pritraukti daugiau susižavėjusių žvilgsnių.


Vizitinė kortelė savo dinamišku dizainu nepaprastai traukia akį, todėl mūsų specialistai kruopščiai apgalvoja vizitinės kortelės dizainą: koks bus šriftas, šrifto dydis, teksto ir logotipo išdėstymas.
Stilingu vizitinės kortelės dizainu pasirūpins mūsų patyrę specialistai, kurie mėgsta naujoves taip pat, kaip ir jūs, ir yra pasiruošę nustatyti naujus standartus.


Vizitinių kortelių maketavimas VilniujeVizitinių kortelių maketavimo, paruošimo spaudai kainos

Maketai ir jų skaičius Vienpusis maketas Dvipusis maketas
1 variantas € 15 Akcija € 10* € 20 Akcija € 15
2 variantai € 20 Akcija € 15 € 30 Akcija € 25
Maketavimas pagal pateiktą pavyzdį € 15 Atpigo € 10 € 20 Atpigo € 15
Rekvizitų keitimas viename makete € 5 € 8
*Kainos nurodytos be PVM.

Portfolio Maketavimas
Vizitinės kortelės kainos
Vizitinių kortelių spauda

Vizitinių kortelių spauda Vilniuje

Plačiau apie spaudąvizitiniu korteli sukurimas

Vizitinių kortelių sukūrimas pagal prekės ženklo vadovą (brandbook)

Jeigu reikia sukurti korteles pagal įmonėje naudojamus grafinio dizaino standartus, pateikite mums prekės ženklo vadovą (brandbook), naudojamą šriftą ir mes sukursime kortelių dizainą pagal visas griežtas taisykles.
Sužinokite mūsų kainas čia.

Vizitinės kortelės su nuotraukomis

Vizitinės kortelės su nuotraukomis

Pateikite mums savo reklamines nuotraukas, mes jas tinkamai apdorosime ir pritaikysime vizitinių kortelių gamybai.
Papildomos paslaugos: jeigu neturite savo nuotraukos, vizitinių kortelės maketui galėsime rasti ir panaudoti nuotrauką iš interneto (stock pictures) arba atvykti nufotografuoti į vietą (pvz. Užsakovas nori vizitinėje pavaizduoti savo autoserviso pastatą).
Sužinokite mūsų kainas čia.

vizitinės kortelės maketas

Maketo pateikimas

Dažniausiai vizitinių kortelių maketavimo darbai užtrunka 1-2 d.d. Maketą pateiksime el. paštu. Užsakovui būtina peržiūrėti maketą ir jį patvirtini. Svarbu įsitikinti, ar Jūsų makete yra visa reikiama informacija, ar jis atitinka Jūsų pageidavimus dėl stilistikos. Po raštiško patvirtinimo maketas keliauja į gamybą, vėliau pretenzijos dėl maketo tūrinio nepriimamos.
Sužinokite mūsų kainas čia.
Patikėję maketavimo darbus liksite nustebinti mūsų specialistų sukurtu šiuolaikišku ir stilingu dizainu bei žadinčiu troškimus ir traukiančiu susižavėjusius žvilgsnius vizitinės kortelės maketu. Maketuodami vizitinę kortelę pabrėžiame išskirtines savybes, todėl net smulkiausios detalės atrodo dar išraiškingiau.


Jūsų išskirtinėms vizitinėms kortelėms parenkame prabangias spalvas ir sukuriame neprilygstamos elegancijos ir spinduliuojantį unikalumu dizainą. Kruopščiai apgalvojame kiekvieną smulkmeną,todėl mūsų sukurtos vizitinės kortelės yra akimirksniu pastebimos ir išsiskiriančios iš minios.Darbo procesą sudaro keli etapai:
— Mūsų dizaineriai analizuoja Jūsų srities gaminamas vizitines korteles ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, kad tiksliau galėtų įžvelgti smulkmenas bei naujoves.
— Analizuodami kitų darbus mūsų specialistai sudaro idėjų ratą.
— Po analizės padaro tam tikras išvadas, kurios leidžia sukurti naujai pažįstamus dizaino akcentus, ir pradeda skrupulingai maketuoti, kad vizitinės dizainas būtų akimirksniu pastebimas.
— Gautą rezultatą išsiunčia patvirtinimui.
— Po patvirtinto maketo pradeda spaudos darbus.

Turite paruoštą vizitinės kortelės maketą?

Tuomet pasitikrinkite, ar jis atitinka reikalavimus.

Plačiau apie spaudą