Verslo dovanos Vilniuje

Verslo dovanos su firminiu logotipu, graviravimu ar šilkografine spauda Jūsų klientams Vilniuje. Produktai su įmonės logotipu tai ne tik puiki dovana partneriams ir klientams, kuria parodysite savo dėmesį, bet ir puiki galimybė sutvirtinti partnerystės ryšius bei priminti apie save.
Verslo dovanos darbuotojams suteiks malonumą ir visada liks atmintyje. Verslo dovanos klientams ir partneriams švenčių progomis, reklaminė atributika, suvenyrai, atributika su logotipu visada bus aktuali Jūsų įmonės populiarumo didinimui.
Siūlome išskirtines ir asmenines dovanas su užrašu už itin palankias kainas.
Mes pasirūpinsime Jūsų verslo partnerių dovanomis!

Populiariausios verslo dovanos:

Spauda ant tekstilės

Spauda ant tekstilės

Personalizuoti drabužiai su logotipu yra puikus dovanos pasirinkimas kiekvienai įmonei, nes tokiu būdu didinamas įmonės logotipo matomumas. Teikiame spaudos paslaugas ant įvairių rūšių tekstilės.
Dažniausiai pasirenkami spaudos ant tekstilės variantai: kaukės su logotipu, džemperiai su logotipu, marškinėliai su logotipu, prijuostės su logotipu, liemenės su logotipu, kepurės su logotipu, kojinės su logotipu.

Puodeliai su spauda

Puodeliai su spauda

Reklaminiai puodeliai – neatsiejamas įmonės įvaizdžio formavimo atributas, kuris tapo ilgalaikiu reklamos nešėju. Reklaminiai puodeliai su logotipu įrodo savo naudingumą tiek darbe, tiek namuose.
Puodelis su užrašu ne tik padidins Jūsų žinomumą, bet ir padės sukurti jaukius ir šiltus santykius su klientais, partneriais bei darbuotojais.

Kalendoriai su logotipu

Kalendoriai su įmonės logotipu

Asmeninių, vienetinių kalendorių maketavimas ir gamyba.
Kalendoriai su Jūsų logotipu puiki dovana tiems, kuriems linkite pasiekti trokštamus tikslus laiku. Kalendoriai su užrašu suteikia patogumo stebint artėjančius susitikimus, konferencijas, renginius, gimtadienius ir kitas svarbias datas.

Tušinukai su logotipu

Tušinukai su logotipu

Įvairių rūšių rašikliai su norimu užrašu ar logotipu.
Reklaminiai tušinukai su logotipu reprezentuos Jūsų įmonę kiekvieną dieną. Verslo dovanų rašikliai su užrašu bus naudingi tiek Jums, tiek Jūsų kolegoms.
Tušinukai verslo dovanoms – vienas populiariausių pasirinkimų, kuris bus aktualus dar daugybę metų.

Pirkinių krepšiai su logotipu

Pirkinių krepšiai

Pirkinių krepšys su logotipu – praktiška dovana, kuri bus naudojama kiekvieną dieną.
Medžiaginiai, daugkartiniai pirkinių maišeliai su užrašu – tai stilingas aksesuaras kiekvienai dienai. Reklaminis krepšelis pirkiniams su Jūsų įmonės pavadinimu leis patogiai apsipirkti kiekvienam.

Skėtis su logotipu

Spauda ant skėčių

Skėčiai su spauda – praktiška ir skoninga įmonės reprezentacijos priemonė.
Stilingi, įvairių spalvų automatiniai skėčiai su logotipu tai puiki dovana rudens sezonui. Klientai, partneriai ir darbuotojai jaus rūpestį ir dėmesį lietingomis dienomis.
Reklaminiai, vėjui atsparūs skėčiai tai naudinga dovana Jūsų partneriams.

Automobilių kvapai su logotipu

Automobilių kvapai su logotipu

Automobilių kvapukai su užrašu – maloni staigmena Jūsų verslo partneriams, klientams ir darbuotojams.
Automobilių kvapukai su logotipu leis priminti apie Jus ir Jūsų įmonę, o taip pat bus naudingi turintiems automobilį, nes skleis itin malonų kvapą, kuris atpalaiduos po sunkios darbo dienos.

USB laikmenos su logotipu

USB laikmenos su logotipu

Nešiojamos USB atmintinės su Jūsų reklaminiu užrašu arba logotipu šiuolaikiškas ir praktiškas sprendimas renkantis verslo dovaną.
Nešiojamas reklaminis USB atmintukas, kuris talpina didelį kiekį informacijos yra praktiška ir patogi informacijos saugojimo ir perdavimo priemonė.

Aplankai su logotipu

Reklaminiai dokumentų aplankai

Norintiems išskirtinumo siūlome dokumentų dėklus su spauda. Aplankai su įmonės logotipu reprezetuos Jūsų prekinį ženklą kiekviename partnerių susitikime.
Aplankai (kitaip vadinamos „papkės“) su užrašu ypač aktuali dovana įmonėms dirbančioms verslo srityje, nes tai nepakeičiama priemonė susitikimuose.

Graviruoti šaukšteliai

Graviruoti šaukšteliai

Graviruoti šaukšteliai su linkėjimais - dovana verslo partneriams, darbuotojams arba klientams, kuri reprezentuos Jūsų įmonę jų namuose arba biure.
Vardiniai graviruoti arbatiniai šaukšteliai su dėžute labai originali ir prabangi dovana. Kiekvienas graviruotas šaukštelis kiekvieną kartą primins apie Jus ir Jūsų prekės ženklą.

Lipdukai su logotipu

Personalizuoti lipdukai

Lipdukų su užrašu maketavimas ir spauda. Lipdukai su Jūsų įmonės logotipu papildys kiekvieną dovaną, primindami apie Jūsų įmonę.
Asmeniniai lipdukai su užrašu tiks rankdarbių, dėžučių ir kitų dovanų ženklinimui, kadangi gali būti įvairių dydžių, formų, blizgūs, matiniai arba skaidrūs.

Dovanų kortelės

Dovanų kortelės

Dovanų kortelės verslo partneriams paskatins Jūsų bendradarbiavimą, o jūsų klientams leis pasijusti svarbiems. Dovanodami dovanų kuponą klientams parodysite, kad kiekvienas iš jų yra Jums svarbus.
Negalite apsispręsti kokią dovaną rinktis? Tokiu atveju siūlome būtent dovanų čekį, nes kiekvienas galės išsirinkti ką panorėjęs iš Jūsų teikiamų paslaugų.

Kalėdinės verslo dovanos Vilniuje

Kalėdinės verslo dovanos

Kokios gali būti Kalėdos be dovanų? Ne paslaptis, kad daugeliui Kalėdos asocijuojasi su dovanų įteikimu. Šventinėmis verslo dovanomis rekomenduojame pasirūpinti, ne tik draugams ir giminaičiams, bet ir verslo partneriams, klientams bei darbuotojams.
Kalėdinės verslo dovanos su Jūsų įmonės logotipu, pradžiugins tuos, kuriems jas įteiksite. Kalėdinės verslo dovanos su norimu tekstu, tai ne tik puiki dovana, bet ir Jūsų prekinio ženklo žinomumo didinimas.
Pristatome platų Kalėdinių verslo dovanų pasirinkimą, tad neabejotinai kiekvienas sau ras tinkantį sprendimą.

Populiariausios Kalėdinės verslo dovanos:

Saldžios dovanėlės su logotipu

Saldžios dovanėlės su Jūsų užrašu

Saldžios dovanėlės su Jūsų logotipu pagal kiekvieno skonį.
Galimas labai platus pasirinkimas, nes sukuriame unikalias pakuotes visiems parduodamiems saldumynams. Saldainiai su logotipu primins apie Jūsų prekinį ženklą.
Saldainiai su Kalėdiniais linkėjimais puikiai tiks tiek mažiems, tiek vyresniems Jūsų įmonės klientams.

Virtualios atvirutes su sveikinimais

Virtualios atvirutės su sveikinimais

Sukuriame virtualias Kalėdines atvirutes su sveikinimais pagal Jūsų pageidavimus.
Virtualūs Kalėdiniai sveikinimai tinka pasveikinti didesnę duomenų bazę klientų ir partnerių išleidžiant mažiau pinigų.
Virtualios atvirutės atsiunčiamos jpg arba png formatu, tekstą galima išsirinkti patiems, pridedamas Jūsų įmonės logotipas.

Kalėdiniai filmukai su sveikinimais

Kalėdiniai filmukai su sveikinimais

Kalėdiniai vaizdo įrašo sveikinimai naudojami parodyti Jūsų dėmesį klientams ir partneriams.
Sukūrus vieną Kalėdinį video sveikinimą galima pasveikinti visus norimus verslo partnerius ir klientus, todėl tai labai ekonomiškas Kalėdinio video sveikinimo sprendimas.
Kalėdiniai video sveikinimai montuojami iš Jūsų turimos arba mūsų siūlomos medžiagos.

Kompleksiniai Kalėdiniai dovanų sprendimai

Kompleksiniai Kalėdiniai dovanų sprendimai

Pasiūlysime Kalėdinius dovanų rinkinius su Jūsų užrašu ir logotipu labiausiai atitinkančius Jūsų poreikius, lūkesčius ir biudžetą.
Kalėdinis dovanų rinkinys gali susidėti iš visų įmanomų prekių, pagal Jūsų biudžetą. Kiekvienas gali išsirinkti sau patinkančią spalvą, surišimo ir pakavimo būdą.